Category: 
Sort by: 

Anderson, Kristi Principal
Johnson, Deitra Assistant Principal
Archer, Adam Asst. Principal New Tech
Ross, Anthony Administrative Assistant 7th grade/Basketball Coach

Barbour, A.C. Art
Blaine, Susie Classworks Facilitator
Blake, Nina Science
Brown-Peterson, Pamela Business Teacher
Burgess, Gilbert Mathematics
Byrum, Matthew PE Teacher
Cagle, Mary TAG
Creel, Janice Interventionist Reading
Cullars, Amanda Library/Media Specialist
Cusaac, Theresa Mathematics
Davis, Alonzo Fine Arts
Davis, Casey English
Deudkoontod, Jennifer Music
Easterling, Lauren Math Teacher
Epps, Hazel Mathematics
Filyaw, Catrina ELA
Fuecker, Chris ELA
Gardner, James Band Director
Gordon-Reid, Andrea Special Education Teacher-Resource
Graham, Cynthia Special Education/ Inclusion
Graham, Ernest PE
Hamilton, Lisa 7th grade math
Huckabee, Crystal English
James, Maria Science
Jennings, Alexis English
Johnson, Corey English
Marina, Marcel Resource
Meehan, Michael 7th Grade Social Studies/ Asst. Basketball Coach
Mendiola, Michelle Classworks Facilitator
Porter, Erin Professional School Counselor
Powell, Cindy District Technology Coach
Price, Shelby English Teacher
Ross, Anthony Administrative Assistant 7th grade/Basketball Coach
Smith, Annalisa Social Studies
Smith, Melody Social Studies
Spurrell, Jessica Literacy Coach
Timmons, Ginna Resource
Turner, Roberta Special Education Teacher
Ward, Lacie STEM Coach
Widener, Stephen Social Studies Teacher
Williams, Ashley 8th Grade ELA Instructor
Wilson, Desiree Teacher/Science
Wilson, Veola Instructional Assistant
Wolfe, James Social Studies Teacher

Andrews, Trevor Reception
Blaine, Susie Classworks Facilitator
Brayboy, Gracie Instructional Assistant
Brown-Peterson, Pamela Business Teacher
Cullars, Amanda Library/Media Specialist
Fulmore, Willie Mae Cafeteria Staff
Gamble, Carolyn Cafeteria Staff
Glasscho, Angela Cafeteria Staff
Graham, Cynthia Special Education/ Inclusion
Haines, Diane Administrative Assistant
Harkless, Nova Assistant
Henneghan, Bruce Head Custodian
James, Raleigh Custodian
Mack, Paul Custodian
McClam, Terry Cafeteria
McFadden, Lorenzo Instructional Assistant
Mendiola, Michelle Classworks Facilitator
Moore, Tom Custodian
Porter, Erin Professional School Counselor
Powell, Cindy District Technology Coach
Prosser, Ginny Attendance Clerk
Ross, Kimesther Classworks Facilitator
Singletary, Hattie Cafeteria Staff
Smith, Calvin School Resource Officer
Smith, Wanda Guidance Counselor
Wilson, Loretta Health Assistant
Wilson, Veola Instructional Assistant
Wright, Betty Cafeteria Manager